SENETÇİ METASTOCK FORMÜL BANKASI
 

<A>    <B>    <C>    <D>    <E>  <F>   <G>   <H> <I>   <J>  <K>   <L>   <M>   <N>   <O>  <P>  <Q>   <R>   <S>   <T>  <U>   <V>   <W>   <X>  <Y> <Z>

 

     Bu sayfalarda 300'den fazla sayıda Metastock formülü, system tester formülü ve explorer formülü ile çeşitli bilgiler yer almaktadır. Şu anda internetteki en büyük kaynaklardan biri olan bu formül bankasına isterseniz sizde formül gönderebilir ve adınızla beraber yayınlatabilirsiniz. Bunun için senetci@hotmail.com adresine ilgili formülü göndermeniz yeterlidir. Yukarıdaki alfabeden istediğiniz harfi seçerek formül indekslerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın amacı amacı tüm formülleri bir araya toplayarak en kısa zamanda istediğiniz formüle ulaşabilmenizi sağlamak ve daha önce denemediğiniz formülleri bularak başarınıza katkıda bulunmaktır. Türkiye'de bu kadar formülü bulabileceğiniz başka bir site yok.

 

 

 

 

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve bunların yatırımcının yatırım kararlarına uygunluğu tarafımızca garanti edilmemektedir.Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı tarafımız sorumlu tutulamaz.